Eşya İle Yapılan Büyüler

En iyi bayan medyum hafize hoca...

Papaz Büyüsü ve Domuz Yağı Büyüleri ni ayrı tuttuğumuzda eşyalar ile yapılan büyüler genel olarak daha kolay olabilir. Domuz yağı ve papaz büyüsü büyük etkili 2 büyüdür. Eşyalar ile yapılan büyülerde işlem ve çalışma olarak Domuz Yağı ve Papaz büyüsünden farklı adımları takip ederim.

Eşya ile yapılan büyülerden biri ve sık yapılanı Resim ile yapılmaktadır. Kişinin resmi yani fotoğraf ile uzaktan rahatlıkla yapılan ve etkisi karşınızdaki kişi arasındadır. Resim ile yapılan büyü sayfasında bunu anlatmaya gayret ettim. Bu büyü yapımı işlemlerine benzer kullanılan diğer eşyalar kıl,tırnak,adet kanı, saç teli,kişinin elbisesi gibi eşyalara yapıyorlar. Ben bunları rahatlıkla çözebileceğim gibi bu büyülerin etkisinden de kurtulmanızı sağlayabilirim.

Bu eşya dediklerimiz aslında materyaldir. Yani çöpe atılan tırnak, kıl, adet kanı gibi ayrıntılara dikkat etmezseniz büyüye bulaşabilirsiniz. Bunlardan korunmak önemlidir. Dış etkenler yani dış varlıklar sizleri rahatsız edebilirler. Sorunun kaynağını bulunca zaten işlemler bazen vefk ile bazen de okumalar ile çözülüyor..

Medyumlar:

  • sac teli ile yapilan buyuler
error: Bu içerikler kopyalanamaz !!