Hamayli Nedir Aşk Hamayli

En iyi bayan medyum hafize hoca...

Hamayli Nedir Aşk Hamayli

Hamayli Nedir Ne Işe Yarar ?

Hamayli İslam dünyasında yaygın olarak kullanılır. halk arasında boyundan bele çapraz bağlanan Allahın esmalarını kapsayan muska veya cevşene hamayli denir. Hamail, hamayli, hamaylı adlarıyla bilinir. Manevi zırh olarak kabul edilir.

Boy Hamayli Ne Demek

Hamayli Ne İçin Yaptırılır
Boylama birden fazla amaç için hazırlanır ve faydasını gösterir.
*Büyü bozma,
*büyü çeşitlerinden koruma,
*Cinlerden gelecek zarardan koruma,
*kısmet açma,
*Yıldız yükseltme,
*Şeytanın şerrinden koruma,
*tüm korkulardan emin olma,
*rızık bolluğu,
*aşk hayatındaki sorunların çözülmesi (Aşk hamaylı)
*fiziksel ve ruhsal hastalıkların tedavisi ve koruma amacıyla yapılır.

Havas ilminde hamayli ise bir kişiye yapılan büyü nazar veya cin musallatı tedavisinde veya kisiyi tedavi ettikten sonra cin musallatından nazardan ve büyü çeşitlerinden koruma amacıyla hazırlanan etkisi yüksek bir çalışmadır. Hamayli diğer adıyla boylama; içersinde esmaül hüsna vefk ve çesitli ayet ve duaları içermektedir.

Hamayli Nasıl Yapılır

Hamaylinin etki edebilmesi için hamayliyi hazırlayan kişi çok önemlidir. Çünkü hamayli yapacak olan kişinin havas ilmini bilen daha önce boylama yapmış ilim sahibi birisi olması lazım. aksi taktirde hazırlanan hamaylinin üzerinde taşıyan kişiye faydasından ziyade zararı dokunur.


Hamayli Muskası Nedir  Nasıl Yapılır


Öncelikle hamayli yapılacak kişinin ebced hesabına göre burcu ve yıldızı belirlendikten sonra ayın en iyi saatinde gerekli olan malzemeler (Safran, Gül suyu, Miski amber) ve özel tütsüler hazırlanarak okumaya başladıktan sonra özel bir kâğıt üzerine dualar vefkler yazılarak hamayli hazırlanır. Şartlara riayet edilerek hazırlandıktan sonra üçgen veya kare şeklinde katlanıp deri bir kılıf içinde muhafaza edilerek boyunda veya üzerinde taşır.

Medyum hafize hocaya hamayli yaptıranların yorumları dikkate alındığında memnun kalmayan yoktur. Hafize hoca boy hamayli hazırlama konusunda en iyi hocaların başında gelmektedir. Hocamıza telefon üzerinden arayarak hamayli hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Etiketler: Hamaylı ne demek, Boy Hamaylı yaptiranlar, Hamaylı Fiyatları, Boylama yaptiranlar Yorumları, Boy hamaylı yaptıranların Yorumları, Hamail ne demek, Hamaylı kolye, Hamaylı nasıl taşınır, Aşk Hamayli Nedir, Hamaylı duası nedir, hamaylı muska nedir, boylama yaptıranlar yorumları, aşk Hamayli etkileri, hamaylısı tutan var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerikler kopyalanamaz !!