Papaz Büyüsü İşlemleri

En iyi bayan medyum hafize hoca...

Halk arasında papaz büyüsü olarak adlandırılan bu büyü çeşidi hakkında birçok inanış ve uygulama durumu bulunmaktadır. Bu büyü tarihte bilinen en eski aşk ve bağlama büyülerinden biridir. Papaz büyüsünün tam olarak nasıl yapılmış olduğu da birçok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Özellikle de papazlar tarafından uygulandığı düşünülen bu büyü çeşidini araştıran ve uygulamak isteyen yüzlerce insan bulunur. Asıl olarak tarihte papazların yaptığı bu büyü, günümüzde işinin ehli medyumlar tarafından da uygulanmakta ve bozulmaktadır. Ancak gerek duyulmadığı takdirde birçok medyum bu büyüyü tercih etmez. Hem yapımı hem de bozulması işlemi oldukça zor bir büyüdür

Papaz büyüsü, kanı , tırnak , sperm(meni), kıl , tükürük , ölü toprağı , mum ve diğer sakıncalı ürünler ile yapılmakta olan papaz büyüsü, işin uzmanı kişiler tarafından yapılmaz ya da bozulmaz ise bazı ciddi sorunlara neden olabilir. Kan, tırnak, sperm(meni), kıl gibi çöp zannetiklerinizden bu büyüleri yaparlar. Bu maddelerden yapıldı ise kolaylıkla kurtulabileceğiniz türdedir. Papaz büyüleri art niyetli bir şekilde yapılan bir büyü çeşidi olmamakla beraber, yalnızca gayri müslim kişiler tarafından papaz büyüsü uygulanmaz. Papaz büyüsü, çiftlerin arasını daha iyi hale getirmek, ayrılanları barıştırmak ve bir yuvayı kurtarmak amaçları neticesinde de uygulanabilir. Yani papaz büyüsü olarak akla kötü şeyler gelmemeli, hayırlı şeyler için de tercih edilebildiği bilinmelidir.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır? 

Korunma Vefki Yaptır!

Papaz büyüsünün yapılma nedeni, bir erkeği evine bağlama sebebi ile yapılmaktadır. Ancak bu büyü türünün etkileri oldukça fazla olmasından ötürü, mutlaka işin ehli olan kişiler tarafından uygulanması gerekir. Aksi durumlarda daha kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. Oldukça etkili bir büyü olan papaz büyüsü, yapılış konusunda yeterli bilgi birikimine sahip olmayan kişiler tarafından uygulanması sonucunda, yuvaların yıkılmasına, ayrılıklar yaşanmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca helal olan kişiler tarafından da uygulanması oldukça önemli bir detaydır. Çiftlerin tekrardan beraber olması, aldatmış olan eşin geri dönmesi, erkek ya da kadının tekrar gelmesi gibi durumlar için uygulanabilir. Sizde de bu tarz kötü durumlar var ise bir papaz büyüsüne yakalanmışsınızdır. Hafize Hoca olarak sizlere bu konuda kurtulma yollarını gösterebilirim. Birlikte çalışma yapabiliriz.

Oldukça etkili bir büyü olan papaz büyüsü, yapılış konusunda yeterli bilgi birikimine sahip olmayan kişiler tarafından uygulanması sonucunda, yuvaların yıkılmasına, ayrılıklar yaşanmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca helal olan kişiler tarafından da uygulanması oldukça önemli bir detaydır. Çiftlerin tekrardan beraber olması, aldatmış olan eşin geri dönmesi, erkek ya da kadının tekrar gelmesi gibi durumlar için uygulanabilir. Sizde de bu tarz kötü durumlar var ise bir papaz büyüsüne yakalanmışsınızdır. Hafize Hoca olarak sizlere bu konuda kurtulma yollarını gösterebilirim. Birlikte çalışma yapabiliriz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Papaz büyüsü genel olarak iki şekilde uygulanır. Medyumlar genel olarak büyü kanı ile yapar. Bu medyumlar art niyetlidir. Kendileri dolandırıcı ve sahtekarlardır. Ofisleri ve sabit telefonu olmaz. Sizden istediği parayı da başkası adına ister. Yani başka bir kişi ismine para göndermenizi talep ederler. Adet kanı ile beraber yapılmakta olan papaz büyüsünün iki türü bulunur. Bunlar soğuk ve sıcak adet kanı ile yapılan büyülerdir. Bu büyüler ise adet kanı içerisinde en ağır olanıdır. Her büyü için olması gerektiği gibi, papaz büyüsü de işin ehli olan medyumlar tarafından uygulanmalıdır. Papaz büyüsü kesinlikle tek başına uygulanmaması gereken bir büyüdür. Oldukça ağır olan büyü ile yanlış bir uygulama sonucu sizi ölüme kadar sürükleyebilir. Papaz büyüsünün yapımlarında sadece adet kanı değil, tırnak, yılan pulu, kıl gibi malzemeler de papaz büyüsü için tercih edilebilir. Ayrıca adet kanında dönemin ilk günlerine alınan damlalar kullanılması önemli bir etkendir. Tuvalette ya da başka yerlerde bırakılan bu kan atıkları tehlikeli olmaktadır. Art niyetli kişiler bu yöntemle sizin çöp zannettiklerinizden büyü yaparlar.

Papz Büyüsü Nasıl Bozulur? 

Yapımı zorlu olduğu gibi bozulması da oldukça zor olan papaz büyüsü, bozulması için işin uzmanı olan ve deneyimli medyumlar ile uygulanmalıdır. Papaz büyüsünün bozumunu kendiniz yapmanız mümkün değildir. Bir medyuma, papaz büyüsünün bozumu için gittiğinizde, nasıl bir papaz büyüsü olduğuna bakar ve daha sonrasında bozma için gerekli işlemleri uygular. Papaz büyüsünün yapımında adet ilk gün kanları kullanıldığı gibi, bozumunda da adet kanlarının son günlerindeki kanlar kullanılır. Papaz büyüsünün tırnak ile beraber yapılan büyülerinde ise bozmak için adet kanı tercih edilmez. Bu sebepten ötürü büyünün hangi materyaller kullanımı ile beraber yapıldığı önemli bir olgudur. Uzman bir medyuma ulaştığınız takdirde size yapacağı incelemeler le beraber büyünün tam olarak nasıl yapıldığını anlatacak, nasıl bozacağını size söyleyecektir. Bunların haricinde büyünün yapılmış olan kişinin de bünyesi de dikkate alınmalıdır. Papaz büyüsü kullanımında sizin bünyenizdeki etki de önem teşkil ederek , bazı bünyeler daha zayıf olması durumunda daha geç olarak etkisini gösterir. Ancak hem yapılış hem de bozulmasında bünye önemlidir. Eğer büyünün etkisine ne kadar kolay girdiyseniz, o kadar kolay bir şekilde çıkacaksınızdır. Papaz büyüsünün en yaygını kısaca anlattım. Detayları ve diğer etkisine girdiğiniz Papaz büyülerinden kurtulmak için beni arayın.

error: Bu içerikler kopyalanamaz !!