Resim ile Uzaktan Yapılan Büyüler

En iyi bayan medyum hafize hoca...

Kolay diyorum çünkü, resim ile yapılan büyüler rahatlıkla bozulabiliyor.  Resimler ile yapılan büyüleri çok kolay şekilde bozabiliyorum. Yani resimle ayırma işlemlerini uygulamaktayım. İlmi çerçevede bu adımları takip etmekteyim. Siz de ayrıldığınız sevgiliniz ya da nişanlınız için geri döndürme işlemlerini yaptırarak sevdiğinize tekrar kavuşursunuz. Devamında da daha da güçlü bir ilişki sahibi olursunuz.
Buradaki işlemler kısaca resimle yapılan celp ya da vefk olarak adlandırılabilir. Benim yaptığım işlemler ise resim&fotoğraf üzerine ilmi şekilde medet isteyerek dua etmeyi ve sonunda da huzura kavuşmanızı Allah’tan istemekteyim.

Fotoğraflara başka kişilerin büyülerin etkisi sadece o kişi ile aranızdaki iletişimde problem yapmaktadır. Arkadaş ve aile gibi çevrenizde bunun dışında yapılan işlemler var ise onu ayrıca uygulamaktayım. Yaşam koçunuz olarak sizlere burada da tavsiyeler ve işlemler hazırlayacağım. Vefklerim sayesinde fotoğraflara yapılan büyülerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Aşk tılsımı ve bağlama vefki olarak yapılacak işlemleri de benimle çalışma yapmaya başladığınızda detaylı şekilde anlatacağım.

error: Bu içerikler kopyalanamaz !!