Yıldızname Nedir

En iyi bayan medyum hafize hoca...

Yıldızname Nedir

medyum-hafize-banner

Yıldızname Nedir ?

Yıldızname yıldızların hareketlerinin birer alamet olarak insan hayatlarının kademelerinin öğrenilebileceğini idda edilen bir ilimdir. Fal bakan falcılara fal baktıran kişilerin çoğu yıldıznameyi fal zannedip öylesine baktırır. Fal yoruma dayalı yıldızname gerçekçidir. yıldızname fal değildir. Yıldızname kişinin günlük hayatında yaşadığı problemlerin nedenleri bunların çözümleriyle alakalı bilgiler edinilir.

Fal ve yıldızname arasındaki fark nedir?

Şöyle ki,yıldıznamede herhangi bir eşya (su, kart, telve, fincan, kahve) luzüm yoktur. Yıldıznamenin geçmişi peygamber efendimizin ehli beytinden hz. caferin ilmi olan cifir ilmine dayanmaktadır. Yıldıznamede cifir ilmi nurani ilim, ebcet hesabı, yöntemlerle bilgi alınmaya çalışılır.

Yıldızame nasıl bakılır?

Doğduğu günü güneş hangi burçta ise o burcun özelliklerine bakarak bilgiler edilir
Günümüzdeki astroloji astrologlarda burçlar üzerinden yorumlarda bulunurlar.

Cin musallatı
Hayat ve geçimi
Kardeşleri
Anne ve babayla olan ilişkisi
Evliliği
Hastalıkları
Düşmanları
Maddiyatı
Korkular
Tehlikeleri
Büyü
Nazar gibi rahatsızlıklar belli olur.


~İnnema ilmühü ilmüs saati ve yünezzilül ğayse ve yalemu mafil erham
~ Ve ma tedri nefsün maza tensibu ğaden ve ma tedri nefsün bi eyyi erdın temût
~İnnallahe alimün habir
Anlamları: muhakkak ki kıyametin kopacağı zamanı bilmek yanlızca Allah’a mahsustur. Yağmuru o indirir. Anası karnında bulunan dölleri ve ahvallerini de yanlız o bilir.
Hiç kimse yarın hayır ve şerden ne kazanacağını bilemez hiç kimsede nerede öleceğini bilemez çünkü Allah alimdir. Her şeyden de haberdardır.

Bu ayetlerden de anlaşılabilecegi gibi yıldızname veya kahve falı tarot falı su falı el falı tarot falı ile bir insanın hayatı hakkında yüzde yüz bir bilgi vermek mümkün ve caiz değildir. Fakat Geçmişte Yaşanmış olaylar ve manevi rahatsızlıklar konusunda bakım yaptırabilirsiniz. En iyi Bakım yapan hafize hocadan yardım alabilirsiniz. Bunu hasta olan kişinin doktora gidip muayne olması gibi değerlendirebilirsiniz.

Ancak gelecekle ilgili yaşanacak olayları kesin olarak Allahtan başka hiç bir kimse (falcı, hoca, astrolog) bilemez.

Etiketler: islami yıldızname, yıldızname burcu, Yıldızname konusunu merak edenler, yıldızname bak, yıldızname baktır, yıldızname falı, yıldızname nedir, yıldızname nasıl bakılır, gerçek yıldızname, yıldızname kitabı, yıldızname hesaplama

Tags: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerikler kopyalanamaz !!